čeština angličtina
ilustrace
~ Always a step ahead ~
sleva

Aktuální počasí

Gastronomie

Pokud toužíte po opravdu znamenitém jídle, pak u nás máte možnost ochutnat to nejlepší od zkušeného šéfkuchaře sítě restaurací Coloseum Restaurants, Reného Vokurky a jeho kolegů. Na své si přijde skutečně každý, jak hotoví gurmáni tak i milovníci masa, ale i příznivci odlehčené kuchyně nepřijdou zkrátka.

Navštivte naši restauraci Pizza Coloseum a vychutnejte si kromě vynikajících pokrmů také příjemnou atmosféru a profesionální obsluhu.

Restaurace Pizza Coloseum se pyšní výbornou italskou kuchyní. Zde naleznete nejen velký výběr jídel z regionů Itálie, ale i širokou nabídku vín z celého světa.

Otevírací doba restaurace Pizza Coloseum je od 11:00 do 23:00 hodin
Snídaně jsou podávány formou bufetu od 7:30 do 10:00 hodin
Kapacita restaurace: 90 míst, zahrádka 130 míst

Jídelní a vinný lístek ke stažení ZDE

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti gastronomie jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání od coffee breaku, lehkého občerstvení, zahradního grilování, přes svatební hostiny až po větší rauty.

Náš tým klade na kvalitu připravovaných jídel velký důraz, který se násobí profesionálním přístupem a ochotou personálu. Ať už je důvod Vaší návštěvy čistě pracovní, či jste k nám přijeli za odpočinkem, vždy na Vás čeká opravdový gurmánský zážitek. Věříme, že Vám u nás bude chutnat a rádi se opět vrátíte.

V případě Vašeho zájmu o uspořádání cateringové akce nás neváhejte kontaktovat na telefoním čísle +420 267 312 028 nebo na e-mailu coloseum.pruhonice@bakare.cz.