čeština angličtina
ilustrace
~ Always a step ahead ~
sleva

Aktuální počasí

Akce

 Konference / Svatby

Konference

Pro pořádání konferencí, seminářů, obchodních jednání, koktejlů a soukromých setkání je pension Coloseum připraven Vám poskytnout zázemí v podobě salonku s denním světlem s kapacitou do 35 osob. Cena za celodenní pronájem je 5 000 Kč . V ceně pronájmu je použití data projektoru, plátna a flipchartu s papírem. K internetu je možné využít zdarma Wi-Fi připojení, které je k dispozici po celém pensionu včetně restaurace.

*Cena je včetně DPH

V případě zájmu, prosím, specifikujte jaké technické vybavení je zapotřebí. Kancelářské služby jsou k dispozici na vyžádání.

Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy či požadavky. Na Vaše přání vám připravíme nabídku šitou na míru včetně jakéhokoliv občerstvení. Jsme připraveni Vám pomoci na telefonu +420 725 431 683 nebo e-mailu pension.coloseum@bakare.cz   Nahoru

Svatby

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě. Při její organizaci je důležitý každý detail a výběr místa je klíčovým rozhodnutím. Svěřte svou svatbu nám a nebudete litovat – pěkné, moderní prostředí, bezchybná, profesionální a příjemná obsluha, velké zkušenosti s organizací rozsáhlých akcí. To vše zažijete jen u nás v pensionu Coloseum.

Obřad

Díky své výborné dostupnosti a romantickému vzhledu se oblíbeným a osvědčeným místem pro svatební obřady stalo nádvoří Průhonického parku. Budoucí manželé tu budou oddáni pod širým nebem s překrásným výhledem na zámecký park.

Prostory

Pro Vaši svatbu či jakoukoliv jinou oslavu jsme připraveni Vám nabídnout prostory se slavnostní tabulí až pro 50 osob.

Svatební hostina

Svatební hostina by měla být velmi dobře zorganizovaná a naplánovaná. Náš tým Vám s jejím programem pomůže a udělá maximum pro to, aby Vaše svatební hostina byla jedinečným kulinářským a osobním zážitkem.

Zajistíme pro Vás kompletní servis tak, aby se tento den stal dnem nezapomenutelným a opravdu výjimečným.

Nemusíte se o nic starat, vše ponechte nám a jen si vychutnejte výborné jídlo a pití, profesionální obsluhu a skvělou atmosféru.

Připravíme menu dle Vašeho přání.

Pro novomanželský pár připravíme svatební apartmá zcela zdarma. Postaráme se také o ubytování svatebních hostů.

 V případě Vašeho zájmu o uspořádání svatební hostiny nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle
+420 267 312 028 nebo na e-mailu pension.coloseum@bakare.cz   Nahoru